top of page
  • Yazarın fotoğrafıKriminal Servisler

CEP TELEFONUNUZDAN SİLDİĞİNİZ VERİLER KURTARILABİLİR Mİ?Günümüz teknoloji dünyasında neredeyse hepimizin hayatında akıllı cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler var. Birçok işlemimizi bu cihazlar üzerinden gerçekleştiriyor; fotoğraf çekiyor, video kaydediyor, anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanıyor, bankacılık işlemlerimizi hallediyoruz.

Hal böyle olunca üzerinde bunca işlemi gerçekleştirdiğimiz bu cihazlardan bir veri kaybolması bazen bizleri sıkıntıya düşürebiliyor. Peki, ya bu veriler kurtarılabiliyorsa?

Elektronik cihazlar üzerinde yaptığımız her hareket, cihaz belleğinde kayıt altına alınır. Anlık haberleşme ya da sosyal medya uygulamalarında başkalarına gönderdiğiniz mesajlar, fotoğraflar, videolar, belgeler; cihaz aracılığıyla çektiğiniz fotoğraf/videolar, mailleriniz, şifreleriniz ve daha birçok veri…

KRİMİNAL SERVİSLERE ULAŞARAK BU ÖNEMLİ VERİLERİNİZİ KURTARMANIZ MÜMKÜN.

Veri barındıran medyalar (bilgisayar, telefon, hard disk, hafıza kartı, USB bellek vs.) üzerinde silinmiş, gizlenmiş veya kaybolmuş verileri bularak açılabilir bir halde sizlere sunmak üzere adli bilişim laboratuvarımız hizmetinizdedir.

Ayrıca bir ürün içerisinde, telif hakkına konu iz ve kodların aranması, sosyal medya üzerinde belirli kişilerle ilgili üretilen istenmeyen verilerin süzülmesi, şifre işlemleri gibi konularda da Kriminal Servisler’ den destek alabilirsiniz.
9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page